Výtahy

První výtah, o který se postaral řecký Archimedes, se objevil ještě před naším letopočtem. Od 18. století zažily výtahy velký rozmach. Základní zdvihadla se objevila na zámku Zákupy nebo v Ploskovicích. Elektrický výtah spatřil poprvé světlo světa roku 1880 a v Čechách byl první model zkonstruován pro litoměřický pivovar.

Avšak nejpřepychovější výtah, který měl na svou dobu i tlačítka, byl sestrojen pro známý hotel Modrá hvězda. A pokud máte zájem o výtah nyní, kontaktujte MSV výtahy a.s., které se vám postarají o kompletní zajištění výtahových služeb.

Osobní výtah a další typy výtahů

Zajišťujeme široké spektrum výtahů, ať už se jedná o výtah osobní, trakční, hydraulický či bubnový. Zaujal vás páternoster nebo sháníte jídelní výtah do vývařovny? Není problém, naši zkušení technici vytvoří zdviž do jakékoliv výtahové šachty podle vašich požadavků. Navštivte nás, rádi vám ukážeme naše prostory, kde si můžete prohlédnout vzorky i jednotlivé materiály.

výtah 

Výroba i montáž výtahů

Výroba výtahů trvá přibližně čtyři týdny a samotná montáž záleží na rozsahu a technické náročnosti. U běžných panelových domů provádíme výměnu výtahu během jednoho dne, u rozsáhlejších zakázek, jako je třeba instalace skleněného tubusu (výtahové šachty) je rozsah prací časově náročnější.

Náhradní díly a opravy výtahů

Díky našim rozsáhlým skladům s náhradními díly provádíme opravy současných, ale i starších modelů výtahů. Nabízíme kvalitu ověřenou mezinárodními zkouškami a celou řadu referencí. V případě zájmu domluvíme prohlídku již realizovaných zakázek. Ozvěte se nám a vyřešíme problém i s vaším výtahem!