MSV výtahy a.s., to je poctivá práce od roku 1990

firma 

Původní firma Jiří Klimek – MSV byla založena 1.6.1990 jako jedna z prvních výtahářských společností ve východočeském regionu. K 1.1.2005 došlo k transformaci do společnosti MSV výtahy a.s. V současné době zaměstnáváme více jak 40 zkušených pracovníků a zabýváme se výhradně činnosti v oboru výtahové techniky. Pro své zákazníky zajišťujeme kompletní zpracování od projekce, přes výrobu a montáž, až po následný servis výtahů.

Na počátku zakázky připravíme projekt podle požadavků zákazníka ve vlastní projekční a konstrukční kanceláři. Jako přímý výrobce vyrábíme výtahy dle individuálních požadavků ve vlastních výrobních prostorách a dílnách. Dodávky některých komponentů zajišťujeme renomovanými českými a zahraničními výrobci.

Provádíme montáže nových výtahů včetně všech souvisejících prací (stavební úpravy, nátěry, doprava, odstranění a likvidace odpadů, atd.), dále generální opravy, rekonstrukce a modernizace stávajících výtahů. Provádíme opravy, servis, revize a zajišťujeme inspekční prohlídky a poradenskou službu.

Oproti firmám, které se zabývají sériovou výrobou, je naši silnou stránkou výroba výtahů na míru, kdy maximálně využíváme prostory výtahové šachty. Následný servis zajišťuje po Hradci Králové a okolí hustá síť techniků, kteří jsou v pohotovosti 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.

Za celý tým MSV výtahy a.s.
Pavel Větvička