Reference

Připravili jsme pro vás ukázku námi realizovaných rekonstrukcí výtahů. Můžete si zde prohlédnout výtah před a po rekonstrukci.

TOVI 630, RAALTRANS Hradec Králové

Naše firma vyrobila a dodala krásný celoprosklený výtah přímo dle přání zákazníka. Jedná se o exkluzivní výtah v sídle jedné významné společnosti v Hradci Králové.

NOVINKA!!! Výtah TOV 350 pro čtyřpodlažní dům

Negativní zkušenosti vlastníků bytů ve čtyřpodlažních domech nas přiměly zamyslet se nad otázkou, co vlastně brání vybudování výtahů v těchto nemovitostech. Dospěli jsme k závěru, že pokud to dovoluje dispoziční řešení domu, tak nejsou žádné další překážky bránící vybudování plnohodnotného výtahu se strojovnou umístěnou pod ramenem schodiště. V březnu 2016 naše firma k velké spokojenosti zdejších obyvatel, realizovala tyto první tři výtahy TOV 350 s rychlostí 0,7 m/s do čtyřpodlažního domu v ulici Zborovská 1197-9 v Rychnově nad Kněžnou.

PŘED REALIZACÍ V PRŮBĚHU REALIZACE PO REALIZACI

 

 

 

OHV 630, Poliklinika SANUS Hradec králové

Další krásná práce našeho týmu. Prosklený hydraulický výtah v Malšovické poliklinice.

OHI 630, Poliklinika II Hradec Králové

Hydraulický výtah v prosklené šachtě jsme dělali na zakázku, tak abychom využili maximální rozměr šachty. Barevné provedení je dle přání zákazníka.

BETA 630 pro imobilní občany, Poliklinika S A N T E M A 

Přístavba výtahové šachty včetně výtahu k budově polikliniky v Hradci Králové. Výtah vyřešil problémy spojené s imobilními občany, kteří se již dostanou všude po budově bez potíží.

TOV 350 NOVA, Trutnov

Úspěšně dokončená realizace dvou výtahů v domě, kde ještě žádné výtahy nebyly. Jedná se zde o neprůchozí verzi, se strojovnou umístěnou pod ramanem schodiště v přízemí. Vizuální provedení je dle přání zákazníka.

 

HNV 500 Vlašim, Sellier & Bellot a. s.

Již třetí námi úspěšně dokončený výtah ve známé firmě Sellier & Bellot a. s. 

PŘED REKONSTRUKCÍ       

PO REKONSTRUKCI    

TOV 400 Choceň, Podhomolí 1537-1541

Největší jednorázovou zakázku v tomto roce jsme realizovali v Chocni. Během měsíce září proběhla celková rekonstrukce pěti výtahů. Původní TOV 250 byli vyměněny za nové TOV 400 s průchozí kabinou o rychlosti 1 m/s a maximální nosnosti 400 Kg. Všechny výtahy jsou naprosto totožné dle přání zákazníka. 

PŘED REKONSTRUKCÍ  

PO REKONSTRUKCI

TOV 350 UNO Rychnov nad Kněžnou, A. Provazníka 1339

Nejnovější úkázka naší práce. Výtah s částečně prosklenou šachtou je dominantou chodby. Vizuální provedení je dle přání zákazníka.

PŘED REKONSTRUKCÍ  

 

PO REKONSTRUKCI

 

 

TOV 450 Hradec Králové, Hradecká 402

V květnu 2016 byl původní trakční lanový výtah o maximální nosnosti 250 kg zrekonstruován na trakční lanový výtah o maximální nosnosti 450 kg. Přesunutím protiváhy na bok šachty došlo k maximálnímu využití rozměrů stávající šachty a kabina se zvětšila o několik desítek centimetrů. Zároveň tato technologie umožnila vybudovat v úrovni terénu průchozí stanici, což ocení hlavně osoby se sníženou pohyblivostí, senioři a ženy s dětmi. Současně došlo ke zvětšení světlosti dveří v nástupištích. Zadní stěna šachty je prosklená a boční strany jsou z ocelových panelů v barvě dle požadavku zákazníka.

PŘED REKONSTRUKCÍ

PO REKONSTRUKCI 

TOV 450 Týniště nad Orlicí, Na Bělidle 943-944

Další ukázka nově zrekonstruovaného výtahu z maximální nosnosti 250 kg na průchozí výtah o maximální nosnosti 450 kg. Šachta výtahu je opláštěna panely z ocelového plechu. Barevné provedení šachty, kabiny a dveří jsou řešeny dle přání zákazníka.

PŘED REKONSTRUKCÍ

 

PO REKONSTRUKCI

 

TOV 450 Hradec Králové, Pod Zámečkem 1406

Fotografie nově zrealizovaného trakčního osobního výtahu o maximální nosnoti. 

 TOV 800 a TONV 900 Hradec Králové, Durychova 1388-1389

Koncem roku 2015 jsme provedli celkovou rekonstrukci čtyř výtahu v ulici Durychova 1388 a 1389. Kabina výtahu TOV 800 má kapacitu 10 osob o maximální nosnosti 800 kg. TONV 900 má kapacitu 12 osob o maximální nosnosti 900 kg. Skvělá práce našeho týmu, se velice líbila obyvatelům domů.

PŘED REKONSTRUKCÍ 

PO REKONSTRUKCI 

TOV 450 Praha, Zárubova 496

Další krásná práce naší firmy. Osobní výtah s prosklenou částí zadní šachty. Detailní provedení je dle přání zákazníka.

PŘED REKONSTRUKCÍ 

PO REKONSTRUKCI 

BOV 320 - 400 strojovna dole, Rychnov nad Kněžnou

Původní bubnový výtah se strojovnou dole za šachtou a částečně pod šachtou. Strojovna byla zachována, spodní část šachty stavebně upravena. Nový pohon výtahu je umístěn do stejného místa jako stávající , pouze bubny jsou vedle klece. Nosná lana jsou plochá po stranách klece. Ve spodní části šachty je nová stanice, průchozí na úrovni terénu. Výtah splňuje požadavky norem ČSN EN 81-1 a další předpisy. Výtah je velmi tichý a jeho provedení ocení hlavně osoby se sníženou pohyblivostí, senioři a ženy s dětmi. Jeho detailní provedení je individuálně řešeno dle požadavků zákazníka. Zvýšení nosnosti je odvozené ze zvětšení podlahové plochy v prostornější kabině.

PŘED REKONSTRUKCÍ 

PO REKONSTRUKCI 

TOV 320 - 400, Kostelec nad Orlicí

Rekonstrukce osobního lanového výtahu se strojovnou nad šachtou, kde stroj je umístěn na novém ocelovém roštu. Kabina a protiváha jsou zavěšené na ocelových lanech. Nová protiváha je umístěna vedle klece a na zadní straně šachty je vybudována další průchozí stanice v úrovni terénu. Toto řešení je výhodné pro seniory, matky s dětmi a osoby se sníženou pohyblivostí. Výtahová kabina se prodloužila a tím došlo ke zvýšení nosnosti. Výtah splňuje požadavky ČSN-EN 81-1 a ostatních vyhlášek a předpisů. Šachta výtahu je obložena panely z ocelového plechu. Ostatní doplňky a barevné provedení šachty, kabiny a dveří jsou řešeny dle přání zákazníka.

PŘED REKONSTRUKCÍ 

PO REKONSTRUKCI 

TLVE 1250 - 1600, Hradec Králové

Lůžkový výtah umístěný v objektu staré Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Původní výtah s kabinou, která převyšovala svými rozměry nosnost. Rekonstrukcí došlo k souladu s CSH, zvýšení nosnosti, rychlosti a zajištění obslužnosti pro případ evakuace. Ze stávajícího výtahu byla ponechána pouze vodítka klece. Vše ostatní bylo nahrazeno za nové. Výtah odpovídá v plném rozsahu ČSN EN81-1 a dalším předpisům. Barevné provedení dveří, kabiny a ostatních doplňků, osvětlení, podlaha a tlačítka byla zvolena na základě přání zákazníka.

PŘED REKONSTRUKCÍ 

PO REKONSTRUKCI 

TONV 900 - 1200, Hradec Králové

Po rekonstrukci výtahu došlo ke zvýšení nosnosti ve vztahu k rozměrům klece. Zvýšila se rychlost výtahu a jeho stav byl uveden do souladu s normami ČSN EN-811. Mimo konzolí klece, vodítek klece a protiváhy, která byla dovážena byl celý výtah vyměněn za nový. Zvýšil se komfort jízdy použitím nového stroje a frekvenčního řízení.

PŘED REKONSTRUKCÍ 

PO REKONSTRUKCI