Výroba výtahů

Naší nejsilnější stránkou je výroba výtahů na míru. Realizujeme zakázky jak u běžných panelových domů, tak i u administrativních či obchodních budov. I když se na první pohled může zdát, že jsou všechny výtahové šachty u panelových domů stejné, ve většině případů se objevují odchylky od několika až do desítek centimetrů. Díky individuální realizaci zakázky sestavíme kabinu výtahu tak, že maximálně využije celý prostor šachty.

Výroba a atypické výtahy

Víme, že investice do výtahů jsou vysoké, proto klademe na výběr i samotnou výrobu velký důraz. Ukážeme vám naše prostory, kde si můžete prohlédnout jednotlivé vzorky a materiály, výtahovou šachtu zaměří projektant s montážním mistrem a před samotnou výrobou vytvoříme projektovou dokumentaci s výkresy. V případě zájmu vám zajistíme prohlídku již realizovaných zakázek. Na nový výtah se pak můžete těšit za 4 – 5 týdnů od zahájení montážních prací.

Díky našim dílnám vyrábíme také atypické výtahy dle individuálních přání a požadavků zákazníka.

Materiály a technologie pro výrobu výtahů

U všech výtahů je používané mikroprocesorové elektronické řízení provozu. Lanové typy pohání moderní frekvenčně řízené motory. V případě individuálních požadavků vyrábíme výtahy pro invalidní občany v souladu s platnými ČSN a EU normami. Materiály pro výrobu výtahů jsou různé a po domluvě s klientem sestavíme takový model, který bude přesně odpovídat jeho požadavkům. Nabízíme více jak 30 typů lamina, bezpečnostní skla i různé druhy nerezu.

Individuální výroba výtahů

Individuální výroba výtahů je naší nejsilnější stránkou. Zabýváme se výrobou trakčních, hydraulických i dalších typů výtahů. Pokud máte také zájem, aby výtahová šachta vašeho domu byla maximálně využita, kontaktujte nás! Rádi se s vámi sejdeme a seznámíme vás s celou výrobou i cenovou nabídkou.