Revize výtahů

Revize výtahů se člení na čtyři úrovně. Každá z těchto revizí se zaměřuje na dané bezpečností parametry a provádí se v pravidelném intervalu. Jedná se o provozní prohlídku, která se koná po čtrnácti dnech a zaměřuje se na jízdní vlastnosti, dále o odbornou prohlídku, kterou každé tři měsíce provádí revizní technik a tříleté odborné zkoušky. Jako závěrečná je inspekční prohlídka, která se u nových výtahů dělá po devíti letech a u starších po šesti letech.

revize-vytahu

Pravidelné revize a zkoušky výtahů

Pravidelné revize a zkoušky výtahů probíhají na základě norem, jako je ČSN 27 4002 a ČSN 27 4007. Všechny výtahy, které servisujeme, máme zavedené v interní databázi, proto nemusíte mít obavy z nedodrženého termínu prohlídky. Postaráme se o veškeré administrativní i technické požadavky.

Revize zdvihacích zařízení

Revize jsou pravidelnou součástí každého výtahu, ať už je určen pro přepravu osob nebo nákladu. Výtah je v podstatě zdvihací zařízení, které je tlačeno nebo taženo pohonem. Aby byly mechanické prostředky bezpečné pro provoz výtahu, je nezbytná pravidelná údržba a kontrola.

Nezapomeňte, zodpovědnost je vždy na majiteli výtahu, ale s podporou a servisem MSV výtahy a.s. vás nic nepřekvapí. Můžete tak uživatelům nabídnout komfortní a především bezpečnou jízdu. Kontaktujte nás, rádi zajistíme revizní prohlídky i pro váš výtah.