Výroba, modernizace a oprava výtahů

Mezi naše služby patří výroba, modernizace a oprava výtahů. Oborem výtahů se zabýváme více jak dvacet let a během této doby vznikl tým zkušených a sehraných zaměstnanců, kteří si poradí s každým problémem i nevšední zakázkou.

Od výroby až po výměnu výtahů a servis

Zajišťujeme kompletní výrobu výtahů, ať už se jedná o běžné nebo atypické typy, vždy využíváme výtahovou šachtu na maximum a celkový vzhled i technické parametry připravujeme podle individuálních požadavků. Montujeme výtahy jak pro novostavby, tak do míst, kde je zapotřebí celková výměna výtahů. Pro všechna zdvihadla, které servisujeme, zajišťujeme i následnou údržbu a revize.

Montáž výtahů

Po zaměření, projektové dokumentaci a výrobě přichází na řadu samotná montáž výtahů. Zajistíme celé technické řešení, jako je například příprava výtahové šachty, instalace výtahu nebo použití jeřábu. Na všechny práce jsme pojištěni, proto nemusíte mít obavy z dalších nákladů a nesnází. O vše se kompletně postaráme a vy si můžete užívat pohodlí a luxus nového výtahu.

Potřebujete nový výtah? Nebo jeho servis?

Není nic jednoduššího, než nás kontaktovat! Ozvěte se nám a my vám zajistíme kompletní zajištění veškerých služeb. Navrhneme nejlepší řešení pro vaši stavbu, smontujeme nový výtah, zajistíme vám následný servis, údržbu i pravidelné revize, které zajistí bezpečnou a pohled dopravu.