Dezinfekce a čištění výtahů

Tlačítka a kabiny výtahu, kde je velká koncentrace lidí, jsou zdrojem velkého množství virů a bakterií. Ať už se jedná o výtahy v bytových domech, obchodních centrech či administrativních budovách, nemělo by se zapomínat na pravidelné čištění a dezinfekci.

Nepodceňujte údržbu a čištění výtahů

Přivolávače a tlačítka výtahů, kterých se dotýkají všichni cestující, pokrývají stovky různých bakterií. Svoji biologickou stopu v kabině výtahů zanechávají dotykem či třením také domácí mazlíčci. Jedná se tedy o místo, kde se může vyskytovat spousta přenašečů, které mohou mít v určitých případech negativní vliv na imunitní systém člověka.

Nepodceňujte údržbu a čištění výtahů. Výtah je vizitkou obyvatel domů, proto by měl být čistý nejen na pohled, ale i na dotek.

dezinfekce výtahu

Čištění výtahové kabiny a stanic

Těžko jde zabránit tomu, aby se baterie a viry do výtahu nedostaly. Pravidelným čištěním výtahové kabiny a stanic lze však rizika plynoucí z návštěvy výtahu eliminovat. 

Společnost MSV výtahy a.s. se postará o odborné antibakteriální ošetření všech povrchů.

  • Celá kabina
  • Dveře v každé stanici
  • Madla v každé stanici
  • Přivolávače v každé stanici

Dezinfekce výtahů je nejlepší prevence

Dezinfekce a antibakteriální čištění výtahů je nejlepší prevence proti bakteriím a různým virům, které se mohou dostat do výtahu. Přestože se ve výtahu občas setře podlaha, ke zničení všech mikrobů to nestačí. Spolehněte se na certifikovanou dezinfekční techniku, která se používá na operačních sálech, a se kterou odstraníme veškeré škodlivé bakterie a přenašeče.

Neváhejte nás kontaktovat a objednejte si čištění a dezinfekci výtahů již nyní.